Jelle Ooteman Makelaars tennis- en padeltoernooi

Beste tennis- en padelvrienden,

Maak je klaar voor het Jelle Ooteman Makelaars Tennis- en Padeltoernooi 2026!

Van zaterdag 29 augustus tot en met zondag 6 september 2026 staat het park van de Enkhuizer Tennis Club weer in het teken van een gezellige en sportieve toernooiweek. Een week vol tennis, padel, mooie wedstrijden en natuurlijk de vertrouwde sfeer op en rond de banen.

Of je nu meedoet voor de sportieve uitdaging, voor de gezelligheid of gewoon omdat een toernooiweek bij ETC altijd iets extra’s heeft, je bent van harte welkom. Ook supporters zijn natuurlijk welkom om langs te komen, wedstrijden te kijken en samen de sfeer op het park te maken.

Tennis en padel

Ook dit jaar kun je je inschrijven voor zowel tennis als padel. De inschrijving is geopend via de officiële KNLTB toernooiomgeving. Schrijf je op tijd in via onderstaande links:

Tennis inschrijven
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/72871769-D7CA-473C-99B0-7513C8B5265F

Padel inschrijven
https://mijnknltb.toernooi.nl/league/D2DD8A4C-2B4E-4500-A6B0-DE41E2A6659E

We hopen natuurlijk weer op een mooi deelnemersveld, sportieve wedstrijden en een volle week gezelligheid op het park.

Tot dan op de baan!

Met sportieve groet,
De toernooileiding