KNLTB voorjaarscompetitie 2019

WEEK 3


Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 72 / teamcaptain Jeroen de Weerdt.
Spelers Paul Bakker, Erik van Middelkoop, Jasper Schaftenaar, Eric de Weerdt, Paul Jongejans en Jeroen de Weerdt.
zaterdag 20 april 2019   ENKHUIZEN 1 – DIJKZICHT 6 12:00 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 84 / teamcaptain Jantine Kloppenburg
zaterdag 20 april 2019  ENKHUIZEN 1 – WESTERKOGGE 1 12:00uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Heren Dubbel 25+ Zaterdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1 / teamcaptain Gerrit Stam
Spelers Hans Smit, Gerard Werink, Ton de Vries, Ton de Jong, Ko Smit, Peter Bakker en teamcaptain Gerrit Stam
zaterdag 20 april 2019   BEEM-STAR 1 – ENKHUIZEN 1 19:00 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Gemengd Dubbel 25+ Zaterdag Avond – 2e klasse – Afdeling 6 / teamcaptain Ilse Rienderhoff
Spelers Hans van Ewijk, Alice van Ewijk, Harry Zunnebeld, Jeanet Zunnebeld, Karin Kok-Elberts, Theo Brugman, Ilse Rienderhoff en Bregje Schipper.
zaterdag 20 april 2019   ZEEMACHT 1 – ENKHUIZEN 1 19:00 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 83 / teamcaptain Sander Tigchelaar
zondag 22 april 2019   ENKHUIZEN 1 – SANTANA 2 10:00 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 2e klasse – Afdeling 20 / teamcaptain I. van der Ben
zondag 22 april 2019   ENKHUIZEN 1 – CASTRICUM 1 12:00 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Dames 1 Dubbel Dinsdag Ochtend – 1e klasse – Afdeling 17 / teamcaptain Helen Frese
Spelers Gerda de Weerdt, Babs Dekker, Nellie Watses, Helen Frese en Ria Reimers.
dinsdag 23 april 2019   ENKHUIZEN 1 -WINGS-BLOKKER 1 09:30 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Dames 2 Dubbel Dinsdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 35 / teamcaptain Josien de Wit
dinsdag 23 april 2019   ENKHUIZEN 2 – HOORN 2 09:30 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 37 / teamcaptain Kristel Lips
vrijdag 26 april 2019   WARMENHUIZEN 2 – ENKHUIZEN 1 18:30 uur
Voor de stand en uitslagen: KLIK HIER